Vzhľadom k novým obmedzeniam a bezpečnostným opatreniam oznámeným úrady sa Spaceflow stane cenným nástrojom pre interakciu, komunikáciu a informácie pre nájomcu Skytower.

"Prežívame obdobie, v ktorom online pripojenie a komunikácia nahrádzajú priamy kontakt medzi ľuďmi viac ako inokedy a spôsob, akým sme boli zvyknutí žiť svoj život. Dúfame, že všetci naši nájomcovia využijú všetky výhody, ktoré Spaceflow ponúka, a uisťujem ich, že vždy budeme myslieť na riešenia, ktoré je podporia a budú hrdí na to, že sú súčasťou komunity Skytower, "uviedla Adriana Dragoescu, generálna riaditeľka RPHI Rumunsko, spoločnosť, ktorá vlastní Skytower.

 

S pomocou Spaceflow budú môcť zamestnanci všetkých nájomcov Skytower komunikovať medzi sebou, posielať alebo prijímať ponuky a informácie, zapojiť sa do projektov spolutvůrčího vytvárania, dobrovoľníctvo alebo do tímov športových súťaží. Zároveň budú pravidelne informovaní o akciách organizovaných výhradne pre ich komunitu.

Preferenčné ponuky a zľavy sú tiež k dispozícii v službe Spaceflow u vybraných partnerov Skytower. Akonáhle sa život vráti do normálu, aplikácia Spaceflow navyše ponúka výhodu funkcie spoločnej jazdy, ktorá umožňuje niekoľkých obyvateľom budovy používať rovnaké auto pre dochádzanie z domu - do kancelárie - domov, zariadenie, ktoré pomáha optimalizovať deň zamestnanca.

Spustenie Spaceflow tiež prináša vyhradenú súťaž pre komunitu Skytower. Zamestnanci nájomcov Skytower môžu vyhrať 15 cien v žrebovaní tomboly 14. decembra, ak sa zaregistrujú a použijú aplikáciu do 11. decembra.