Väčšina užívateľov aplikácie je celá rada spolupracovníkov, nájomcov a jednotlivcov zameraných na komunitu, ktorí oceňujú spoločenské stretnutia a online služby. V tomto druhu prostredí sa ľuďom darí! Ľudia milujú komunity. Vďaka tomu sú užívatelia aj správcovia značiek alebo nehnuteľností úspešní. Mať ekosystém, kde sa ľudia budú cítiť, ako by im bola venovaná osobné pozornosť, budovanie komunity alebo siete a vytváranie lojality podporuje identitu vašej značky.

Využitie aplikácie ako Spaceflow nielen zvyšuje vašu viditeľnosť, ale tiež vytvára lojalitu medzi vami a vašimi Sledovateli. Jedná sa o moderné a profesionálny prístup k interakcii s nájomcami, nezávislými pracovníkmi a obchodnými inovátorov.

To, čo vám poskytujeme, nie je len živá komunita, ale aj organický spôsob komunikácie vašej vízia značky so sieťou podobne zmýšľajúcich jednotlivcov.

Podobne je vaša budova dôležitou štruktúrou pre budovanie komunít, ktoré chcú vedieť o tom, čo robíte a kto ste. Vytvorenie udalosti vo vašom priestore spája ľudí a vytvára vzťahy. Naše aplikácie nielen uľahčuje, ale povzbudzuje vás, aby ste na seba upozornili!

Pomocou funkcií v aplikácii môžete vytvárať zážitky a spoločenské udalosti! Oznámte svojim nájomníkom vždy, čo sa deje! Tu je päť tipov, ako môžete pomocou aplikácie posilniť svoju značku:

Posielajte užitočný obsah, aby ho ľudia videli

V aplikácii môžete posunúť obsah vpred, aby ho videli a boli informovaní ďalší ľudia. Môže to byť čokoľvek, od vzrušujúcich správ o vašej spoločnosti, o ktorých chcete, aby boli informovaní ostatní, až po udalosť, ktorú chcete zdieľať alebo poradiť pre komunitu. Správcovia nehnuteľností môžu prostredníctvom okamžitej komunikácie ľahko informovať nájomcu o inováciách alebo opravách v budove. Čím viac ľudí uvidí váš obsah značky, tým väčšia je pravdepodobnosť, že váš obsah budú zdieľať.

Zvýšte lojalitu členov

Spaceflow, newsfeed, create polls for relevant feedback

 

Zapojením do vašej siete následne vytvárate konzistentný a pozitívny obraz vašej značky. Interakcia s vašou sieťou dáva vašej značke ľudský prvok a povzbudzuje ich, aby vám zostali verné. Súlad vašej značky s nimi ich bude inšpirovať, aby tiež prevzali iniciatívu a viedli dôslednú komunikáciu aj vo svojej práci. Zachovajte nájomcu a rozvíjajte dobré vzťahy usporadúvaním "happy hour" alebo rezervácií miestnosti pre spoločenskú akciu!

Vytvorte hlasovanie pre relevantný spätnú väzbu

Experimentovaním s prieskumy verejnej mienky získate cennú spätnú väzbu od svojej komunity, ktorá vám môže pomôcť utvárať budúcu cestu. Ankety môžu byť čokoľvek, od aké udalosti sa bude diať, až po to, čo si ľudia myslia o určitej novej funkcii alebo produktu, ktorý vytvárate! Ľudia budú úprimní a vy si vďaka tomu vybudujete lepšiu značku!

Zdieľajte blogy s veľkou komunitou

Zdieľajte zaujímavé novinky, referencie a nové funkcie vašej značky alebo budovy cez aplikáciu. Blogy sú skvelým spôsobom, ako sa ostatní môžu o vás a o tom, čo robíte dozvedieť! Využite tento nástroj v aplikácii zverejňovaním blogov a ich zdieľaním na platforme.

Môžete sa zapojiť do siete

Zistite, aké veci vaša sieť potrebuje, a pokúste sa to zabezpečiť - ak ide o spoločenské stretnutia, vytvorte udalosť! Akcia sú skvelým spôsobom, ako spojiť ľudí a vytvoriť pozitívnu atmosféru v budove. Pošlite správu členom a prispôsobte svoju značku. Usporiadajte happy hour.

Proces vytvárania zážitku nájomca je jedinečný v každom priestore. Ak neviete, kde začať s obsahom, je tu náš tím podpory Community Engagement Support team, ktorý vám pomôže.

 

Zdroj:// Spaceflow