REBEC je skratka pre Real Estate Belgrade Exhibition & Conference, ktorá sa začala v roku 2008, a je miestom pre popredných odborníkov zo špecializovaných odborov súvisiacich s rozvojom investícií do nehnuteľností a všetkých súvisiacich odborov právnych, ekonomických a inžinierskych. vedy.

V hoteli Golden Tulip Zira sa od 19. do 21. júna stretnú poprední odborníci a vymenia si svoje skúsenosti, názory a predpovede o pohybe realitného trhu vo svete, regióne juhovýchodnej Európy a Srbska. .

V posledných rokoch sa realitný trh v Srbsku rýchlo rozvinul a zaujíma vedúce postavenie v regióne vo všetkých svojich segmentoch. Prostredníctvom týchto procesov Srbsko ďalej upevňuje svoju pozíciu na realitnej mape sveta a Belehrad sa ako hlavné mesto stáva kľúčovou a nepostrádateľnou metropolou na križovatke dopravných a investičných tokov medzi Milánom a Istanbulom, Budapešťou a Aténami.

Networking, networking a networking

REBEC si stanovil niekoľko cieľov, predovšetkým udržať a pokračovať v tradícii skúseností a trvalého udržiavania kvality, vďaka ktorej je REBEC rozpoznateľný v komunite RE, ďaleko za hranicami Srbska.

Platforma Whova umožní vytvorenie sociálnej siete Rebec, ktorá bude po akcii funkčná. Umožní nám to rýchlejšie a lepšie sa navzájom spoznať, vymieňať si názory a vytvárať siete. Bude tu tiež možnosť prezerania panelov na vyžiadanie a vystavovateľského a sponzorského centra.

Program a témy

Okrem 5 súvisiacich tém v oblasti pohostinstva a maloobchodu budeme obvykle komentovať vývoj kancelárskych a rezidenčných projektov, logistické a priemyselné projekty, trendy v prop-tech a digitálnom priemysle, nadchádzajúce trendy ESG aj očakávané témy venované udržateľnosti ako aj smerodajné odporúčania pre ďalšie trendy v komplexnom vývoji realitných produktov.

Povedieme debatu o trhových ukazovateľoch počas krízy na Ukrajine a post-covidovej ére, so zmenenými politickými okolnosťami a ich dopadom na trh s nehnuteľnosťami. Prednášajúci pred svojimi spoločnosťami ponúknu projekcie a riešenia v čase zvýšenej globálnej, sociálnej a politickej neistoty a časť programu je venovaná energetike, energetickej účinnosti a ich vplyvu na ďalší rozvoj nehnuteľností. .

Všetko vyššie uvedené nám dáva odpoveď na otázku: Aký život budeme mať po zajtrajšku?

Účastníci a návštevníci

Mesiac pred začiatkom akcie potvrdzujeme, že účastníci, ktorí s nami budú, pochádzajú z týchto spoločností z celého sveta: IBI Group, Coreside / Savills, Reify, step, SMD+, Louvre Hotels, PlanRadar, ACCOR, Ecovis SEE, MPC Properties, Radisson hotels , Delta Real Estate, CTP, Hyatt International, Alpha Hotel Management, Alfa Real Estate, Home Capital Group, Alkas Consulting, Besico Real Estate, REalPad, Porto Monte Negro, REED Group, VSS poradenstvo, JYSK, Isson Asset Management, Bigova Bay, STR, Conza Properties, Capel Hill Capital, hotely Danubius, SpaceOS a mnoho ďalších.

Pozývame divákov z rôznych kútov sveta, aby nás navštívili a prispeli svojou prítomnosťou na v poradí už 16. akcii regionálne významné - akciu REBEC.

Rebec ponúka návštevníkom 10% zľavu na vstupenky zakúpené do 28. mája. Viac informácií nájdete na www.rebec.rs

Uvidíme sa od 19. do 21. júna v Belehrade!