K novým nájomníkom v budove s 12 podlažiami patria Innovatrics a Zľava Dňa aj RemingConsult, Etops, DaneTax, Malina, UP Slovensko a AdifexNaplnenosť projektu zazmluvnenými nájomcami je pred dokončením vyššia ako 60 %.

Napríklad slovenská technologická spoločnosť Innovatrics, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti si prenajala dve podlažia. Ďalšia spoločnosť, Zľava Dňa, pôvodne sídlila v starom Dome odborov Istropolis a s developerom ju viaže dlhoročné partnerstvo.

Ekologické riešenia v objekte

Nová budova podobne ako Lakdeside Park 01 sa nachádza v bezprostrednej blízkosti viacerých zastávok bratislavskej mestskej hromadnej dopravy, železničnej stanice Bratislava-Nové Mesto a má  parkovacie státia v podzemnej garáži v Lakeside Park 02.

Martin Marko, obchodný riaditeľ spoločnosti Immocap uviedol, že kancelárie v Lakeside Park 02 sú flexibilné a je  možnosť prispôsobiť priestory tak, aby reflektovali meniaci sa svet práce, uľahčili spoluprácu tímov a posilňovali firemnú kultúru.

Zelené pritom nie je len okolie, ale samotná budova Lakeside Park 02 obsahuje ekologické riešenia, vďaka ktorým bude predstavovať menšiu záťaž pre okolie, o čom svedčí certifikát udržateľnosti na úrovni LEED GOLD. Martin Šmigura, investičný riaditeľ WOOD & Company dodal, že použili recyklovaný hliník a ušetrili tak 554 ton CO2, čo zodpovedá vysadeniu 500 stromov. V projekte je najmodernejší systém vzduchotechniky či bezdotykové technológie, vďaka čomu je prvou anti-COVID budovou na Slovensku.Priniesla aj inovácie ako vzduchotechnika s doskovou rekuperáciou, dezinfekcia vzduchu zvlhčovačmi s koloidným striebrom, CO2 senzory v konferenčných miestnostiach ale aj otvárateľné okná či bezdotykové ovládanie výťahov.