Dôvodov, prečo si prenajať kanceláriu práve pri nákupnom centre, je niekoľko. V prvom rade nemáte problém sa na miesto podnikania dostať, pretože pri väčšine nákupných centier sú aj zastávky MHD či veľké parkoviská. V druhom rade – stačí spomenúť názov známeho obchodného domu, a už ste dobre viditeľní! Obchodné centrá budú slúžiť ako záchytné body, vďaka ktorým vás vaši klienti vždy ľahko nájdu, aj keď sa vo veľkomeste nevyznajú. A v neposlednom rade je to ešte aj fakt, že pred príchodom do práce alebo po pracovnom dni máte možnosť postarať sa v bezprostrednom okolí vašej kancelárie ešte aj o seba a svoju rodinu. Poruke máte kaderníka, potraviny, banku, lekáreň, všetko na jednom mieste, vďaka čomu ušetríte čas a môžete potom ihneď bežať domov. Aj v prípade, že počas pracovného dňa potrebujete odbehnúť do banky, na poštu alebo na pracovný obed, vás kancelária nachádzajúca sa pri obchodnom dome poteší.

Tu majú voľné kancelárie na prenájom

V Novom Meste na Vajnorskej zbystrite pozornosť pri budove myhive Tower I. Áno, je obrovská – tak ako vaše očakávania. Len smelo ďalej, najmenšia voľná kancelária má výmeru 150 m2 a nachádza sa na niektorom z 18-tich poschodí. Administratívna budova myhive Tower I je súčasťou projektu VIVO! Bratislava, čím vám prináša množstvo možností trávenia voľného času. Zaparkujte deň čo deň v podzemnom parkovisku a tešte sa z efektívneho dispozičného riešenia priestorov, ktoré sa dajú prispôsobiť na mieru.

V Petržalke nájdete rovnakého „obra“. Budova Einsteinova Business Center bola dokončená v roku 2018 a aktuálne má v ponuke kanceláriu s najmenšou výmerou 590 m2. V tejto biznis zóne sa nachádza obchodné centrum Aupark Tower či Digital Tower I, II, III. Čím kancelárie na prenájom zaujmú? Ide o tzv. zelené kancelárie, teda nielen prívetivé k životnému prostrediu, ale aj vašej psychickej pohode. Slnkom prežiarené priestory vám dodajú dostatok chuti na prácu deň čo deň.

Kancelária pri obchodnom dome? Pozrite sa na ponuky v Bratislave

 

Zájdime ešte do obľúbenej mestskej časti Ružinov. Tu sa o vašu priazeň uchádzajú kancelárie v Nivy Tower. Ide o mladučkú stavbu dokončenú v roku 2020 s najmenšou výmerou kancelárie 250 m2. V jej blízkosti nájdete služby od výmyslu sveta, no zaujme vás najmä lokalita. Biznis centrum je totiž lokalizované pri autobusovej stanici medzinárodného významu a pri nákupnom centre Nivy Mall. Dostanú sa k vám nielen z akejkoľvek časti mesta, ale aj Slovenska. Súčasťou projektu je zelená strecha na Nivy Mall vo veľkosti dvoch futbalových ihrísk, ktorá sa dá využiť ako bežecká, v zimnom období bežková dráha. V budúcnosti sa na streche plánuje vytvoriť gril zónu, záhrady či petangové ihrisko. Je to niečo, čo z vášho miesta podnikania spraví lukratívne pôsobisko. Podnikať pri niektorom zo známych obchodných miest sa teda naozaj oplatí.

Kancelária pri obchodnom dome? Pozrite sa na ponuky v Bratislave