WiredScore vznikla v roku 2013 v New Yorku a založili ju lídri v oblasti nehnuteľností, technológií a telekomunikácií, s podporou vtedajšieho primátora Michaela Bloomberga. Ako cieľ si stanovili zlepšenie technologickej infraštruktúry mesta a podporu podnikateľov, ktorí New Yorku prinášali technologické pokroky a vytvárali pracovné miesta v tomto odvetví.

WiredScore vznikla v roku 2013 v New Yorku a založili ju lídri v oblasti nehnuteľností, technológií a telekomunikácií, s podporou vtedajšieho primátora Michaela Bloomberga. Ako cieľ si stanovili zlepšenie technologickej infraštruktúry mesta a podporu podnikateľov, ktorí New Yorku prinášali technologické pokroky a vytvárali pracovné miesta v tomto odvetví.

Po úspechu v USA spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie do Spojeného Kráľovstva, kde v októbri 2015 vyhrala výberové konanie správnej inštitúcie Greater London Authority na zavedenie hodnotiaceho systému London Digital Connectivity. Medzičasom medzinárodný dopyt po hodnotiacich systémoch digitálnej konektivity ešte viac vzrástol a spoločnosť expandovala aj do Francúzska, Írska, Nemecka a Kanady. Odvtedy je do hodnotenia WiredScore zapojených takmer 70 miliónov metrov štvorcových komerčných a obytných priestorov, v ktorých pracuje a žije zhruba 7 miliónov ľudí v 12 krajinách sveta.

Technológie zásadne ovplyvňujú náš spôsob života, prácu a naše prepojenie s ostatnými. Posledné dva roky ukázali, že je nevyhnutné, aby boli budovy, kde bývame a pracujeme digitálne prepojené a ponúkali inteligentné riešenia, vďaka čomu sa lepšie prispôsobia nášmu technologicky pokročilému spôsobu života.

Cieľom spoločnosti WiredScore je zvyšovať technologickú úroveň budov a priniesť tak svetu lepšie prepojenie, čo umožní dynamickejšiu spoluprácu a inovatívnejšiu budúcnosť. Musíme si však položiť otázku, aký význam majú nehnuteľnosti v dnešnej techno-centrickej dobe a ako si ho môžu zachovať. Ak sa chcete dozvedieť odpovede na túto a iné otázky so zameraním na európsky trh s nehnuteľnosťami, WiredScore vás pozýva na podujatie WiredScore Future Forum, ktoré sa bude konať v utorok 23. novembra.

Podrobnosti:

Podujatie prebehne online, 23. novembra. Vysielanie začne v nasledujúcich časoch, podľa toho, odkiaľ sa pripojíte:

9.00 hod. – 11.30 hod. (GMT) 10.00 hod. – 12.30 hod. (SEČ) 11.00 hod. – 13.30 hod. (VEČ)

WiredScore Future Forum bude jedinečnou príležitosťou dozvedieť sa cenné informácie od inovatívnych technologických špičiek a expertov z celej Európy. Budete mať možnosť ponoriť sa s nami do noviniek zo sveta technológií nehnuteľností (tzv. property technology či PropTech) a pozrieť sa na budúcnosť digitálneho sveta ako ju nepoznáte.

Našimi piliermi sú vynikajúce prepojenie, dostupnosť a pohodlie. Vyzývame ostatných hráčov v tomto odvetví, aby prinášali lepšie riešenia, dbali na vysokú prepojenosť a tiež vyvíjali a budovali nehnuteľnosti dbajúc na potreby ich obyvateľov a používateľov. Pripojte sa na WiredScore Future Forum a zistite, ako technológia vplýva a bude vplývať na náš život, prácu a vzájomné vzťahy. Pripojte sa a pozrite sa s nami na budúcnosť.

Program podujatia WiredScore Future Forum:

Privítanie generálnym riaditeľom WiredScore Arie Barendrechtom Predstavenie WiredScore a programu podujatia Keynote Sanjaya Ranasinghe, technický riaditeľ spoločnosti WiredScore, preskúma, ako žijeme, pracujeme a ako sa spájame v hybridnom svete. Panelová diskusia: Ako sa môžu nehnuteľnosti prispôsobiť novému spôsobu hybridnej práce? Keynote Panelová diskusia: Budúcnosť digitálneho prostredia - sociálny, ekonomický a infraštruktúrny dopad Odhalenie večera: Pokrokové stavby a akreditovaní odborníci Záverečné slová Networking

Tešíme sa na vás na WiredScore Future Forum.

Registrácia na podujatie