SmartScore určilo šesť kategórií, ktoré majú riadiť dodávku efektívne inteligentné budovy. Spaceflow, ako líder v oblasti technológií pre nájomcu, buduje technológiu typu "všetko v jednom", ktorá podporuje lepší život v budovách a naše platforma vám pomôže dosiahnuť certifikácia SmartScore vo vašom objektu.

1. Individuálne a spoločná produktivita

SmartScore: Vytvorte priestor, ktorý jednotlivcom umožní byť efektívny a výkonný. Funkcie ako automatické odbavenie návštevníkov, automatické rezervácie zasadacie miestnosti, rezervácie stola a detekcie obsadenosti.

Spaceflow: Naši klienti pomocou nášho operačného systému budovy spájajú všetky potreby nájomcov na jednom mieste. Prenajímatelia, ktorí pracujú so Spaceflow, majú integrovaný prístup ku všetkým vyššie uvedeným nástrojom, ktoré SmartScore uvádza ako príklady.

Náš klient Allianz implementoval funkciu monitorovania obsadenosti a tu sa môžete dozvedieť viac o našom systéme správy návštevníkov. Vloženie všetkých týchto rôznych zážitkových pluginov do rovnakej ľahko prístupné mobilné aplikácie eliminuje trenie a dáva používateľom presne to, čo potrebujú, keď to potrebujú k maximálnej produktivite a spoluprácu.

2. Zdravie a dobré životné podmienky

SmartScore: Vytvárajte bezpečnejšie a zdravšie pracovné prostredie pomocou funkcií, ako sú: monitorovanie kvality vzduchu, nastavenie osvetlenia / teploty / ventilácie, čistota a systémy hlásenia údržby.

Spaceflow: FLOW sprostredkováva viac než len hlásenia o životnom prostredí. Umožňuje vám tiež vybudovať stratégiu nehnuteľností založenú na myšlienke, že si obyvatelia zaslúži žiť svoj najzdravšie život v práci aj doma. Vďaka FLOW neustály tok informácií uľahčuje rýchle riešenie a riešenie problémov, ako je znižovanie kvality ovzdušia, než sa vymknú z rúk.

Možnosť zdieľať údaje o životnom prostredí s vašimi obyvateľmi je tiež skvelý spôsob, ako im ukázať, že vám naozaj záleží na ich blahobytu a na tom, ako pri tom rokujú. To je dôležité po celú dobu ich prenájmu a tiež to predstavuje veľkú výhodu pri lízingu. A ak máte záujem skutočne pomôcť svojim obyvateľom žiť ich najlepšie pracovný život, môžu naši komunitné manažéri navrhnúť wellness program na podporu zdravého života vo vašej budove a podporu wellness cieľov vašich nájomcov.


3. Komunita a služby

SmartScore: Umiestnite komunitu, služby a informácie do rúk užívateľov, vytvárajte zmysel pre komunitu tým, že budujete užívateľom schopnosť preskúmavať a pristupovať k externým službám (ako sú miestne udalosti a vybavenia), doručenie, možnosti prístupnosti a poskytovať spätnú väzbu zhromažďujte a vykonávajte návrhy užívateľov .

Spaceflow: Veríme v technologický a ľudský prístup k vytváraniu najlepších budov. To je dôvod, prečo obyvatelébudov od začiatku ťaží nielen z prístupu k miestnym službám a vybavenie na jedno kliknutie, ale tiež z najlepších komunitných manažérov vo svojej triede, aby poskytli výnimočný zážitok v budove. Ďalšie informácie o práci našich správcov komunít nájdete tu.


4. Udržateľnosť

SmartScore: Vylepšite a podajte správu o udržateľnosti budovy sledovaním spotreby energie / vody, optimalizáciou teploty / osvetlenia, nakladaním s odpadmi a poskytovaním dobíjacích staníc pre elektrické vozidlá.

Spaceflow: Jednou z vecí, z ktorej sme obzvlášť nadšení, je naša úplne nová spolupráca s Flowboxem, riešením digitalizácie budov. Náš nový produkt FLOW sleduje vašu budovu a pracovisko vašich obyvateľov z hľadiska faktorov prostredia, ako je spotreba energie a vody, kvalita vzduchu, teplota a osvetlenie atď. Vzhľadom k tomu, že spoločnosti starostlivejšie sledujú metriky ESG, udržiavanie týchto údajov o životnom prostredí po ruke uľahčuje každú časť práce.

 

5. Údržba a optimalizácia

SmartScore: Optimalizujte priestor a systémy budovy prostredníctvom okamžitější a podrobnejších údajov o výkone, ktoré umožňujú sústredené režimy údržby a jemnejšie vyladený výkon systému.

Spaceflow: Ako platforma skúseností s nájomníkmi spája Spaceflow jednoduchú komunikáciu medzi nájomcom a prenajímateľom s vyhradenou funkciou ticketing. Či už vaši obyvatelia žiadajú o rôzne umenia na stenách alebo o pomoc s kritickým problémom HVAC, Spaceflow umožňuje nájomcom ľahko a pohodlne požiadať o služby.

Okrem prijímania požiadaviek na údržbu poskytuje náš riadiaci panel správcom budov informácie, ktoré potrebujú pre pomoc s personálnym vybavením, ako sú najčastejšie problémy a denná doba pre prichádzajúce ticketting. Spaceflow môže manažérom povedať, že väčšina lístkov má tendenciu prichádzať napríklad popoludní. To môže pomôcť prenajímateľom zaviesť prediktívne údržbu, kde sú všetky ruky pripravené na volanie údržby počas rušnej časti dňa, ale ráno sú ponechané voľné pre ďalšiu prácu. Ďalšie informácie o ticketing nájdete tu.

FLOW navyše pomáha získať 360 ° kontrolu nad vašimi dátami pomocou rôznych prístupových bodov pre všetky roly - vlastníkmi, správu aktív, správu nehnuteľností, nadriadených FM, terénnych pracovníkov, zástupca priestoru, nájomca a okupantmi.

FLOW vám pomôže optimalizovať údržbu budovy detekciou anomálií, elimináciou ľudských chýb a prevedením preventívnej a prediktívnej údržby, ktorá využíva princípy strojového učenia AI. Pokročilá analýza veľkých dát prispieva k zníženiu výpadkov a zvýšenie životnosti zariadenia a energetickej účinnosti.

6. Zabezpečenie

SmartScore: Poskytnite bezpečnejšie miesto pre prácu a inovujte s pokročilejšími systémami, ako sú: zabezpečenie budov, kontrola prístupu, požiarne poplachy a správa dodržiavanie predpisov.

Spaceflow: Zabezpečenie je najzákladnejším prvkom toho, čo ktorýkoľvek obyvateľov priestoru hľadá. Aj tá najkrajšia, dobre vybavená a nákladovo najefektívnejšie kancelária, ktorú si možno predstaviť, by za to nestála, keby sa stretla s neustálym narušovaním a krádeží.

To je miesto, kde prichádza Spaceflow. Naše API sa môže integrovať s vašimi poskytovateľmi zabezpečenia alebo prístupu, aby zabezpečilo, že všetky vaše priestory budú bezpečne chránené 24/7. Spaceflow okrem iného podporuje prístupový systém Salto, čítačky prístupových kariet HID a Honeywell Enterprise Buildings Integrator ako partnera pre štruktúru správy užívateľov prístupového systému.