"Michal Kolesár je skúseným odborníkom v oblasti komerčných nehnuteľností a od jeho vymenovania si sľubujeme posilnenie našej úlohy v oblastiach návrhu a realizácie kancelárskych priestorov a poradenstvo v oblasti pracovného prostredia. Cieľom Michala Kolesár bude rozšíriť portfólio našich klientov i služieb. Chceme využiť tiež toho, že CAPEXUS je zakladajúcim členom Studio Alliance, asociácie, vďaka ktorej sa nadnárodné firmy môžu spoľahnúť na to, že dostanú rovnako kvalitnú službu v rámci 12 európskych krajín, či už uvažujú o zriadení pobočky alebo zmene existujúcich priestorov," hovorí Daniel Matula, konateľ spoločnosti CAPEXUS.

Kolesár (38) do spoločnosti CAPEXUS prišiel po 5-ročnej skúsenosti zo CBRE, kde sa z konzultanta postupne vypracoval až k pozícii Associate Director. V CBRE sa Kolesár venoval zastupovanie prenajímateľov aj nájomcov.

Jakub Seči sa po 5 rokoch v pražskej pobočke firmy CAPEXUS, kedy sa podieľal okrem iného na návrhoch kancelárií pre spoločnosti Jan Becher Pernod Ricard, Sportisimo, Sev.en Energy či UniCredit Bank, presúva do Bratislavy na pozíciu Head of Architecture. Ing. arch. Jakub Seči je absolventom odboru Architektúra a staviteľstvo na Českom vysokom učení technickom v Prahe. Cieľom Jakuba sejacieho (29) je osloviť širšiu škálu klientov a propagácie architektúry ako jednej zo služieb, ktoré CAPEXUS poskytuje.

O spoločnosti

CAPEXUS je popredným hráčom na trhu komerčných interiérov v strednej Európe. Pre klientov využívajúce kancelárske a obchodné priestory zabezpečuje komplexné design & build služby sledujúci posledné trendy na poli architektúry, technológií budov, priestorového usporiadania, change managementu a interiérového vybavenia.

Viac ako 100 profesionálov, ktorí sa špecializujú na architektúru, dizajn, workplace consultancy, stavebné realizácie, technológie budov a dodávku interiérov na kľúč, vytvorilo počas 10 rokov na trhu nové pracovné prostredie pre viac ako 400 firiem od veľkých korporácií po mladej dynamickej nováčikmi. Ročne CAPEXUS realizuje viac ako 130 000 m2 priestorov.

Zdroj: // CAPEXUS