Náš systém správy návštevníkov umožňuje vám a vašim obyvateľom prevziať kontrolu nad vašimi procesy správy klientov. Obyvatelia teraz môžu vopred zaregistrovať hosťami prostredníctvom aplikácie Spaceflow, umožniť im bezpečne sa prihlásiť na recepcii naskenovaním QR kódu na zariadení a po príchode hostí dostávať výstražné upozornenia. Prevádzkovatelia budov môžu analyzovať protokoly návštevníkov z administrátorskej konzoly.

Aké sú hlavné výhody pre každú skupinu?

Obyvatelia budov môžu:

zefektívniť príchod hostí do budovy dostávať oznámenia a pridávať udalosti do Gmailu / Outlooku alebo iného kalendára (súbor .ics)

 

Návštevníci môžu:

dostať e-mailovú pozvánku (s informáciami, QR kódom, udalostí kalendára) a užiť si pocit, že majú všetko pre schôdzku pripravené na jednom mieste bezpečne sa nahlásiť na recepcii, len s veľmi obmedzeným stretnutím s recepčný

 

Prenajímatelia a správa majetku môžu

sledovať návštevníkov v priestore pomocou administrátorskej konzoly Spaceflow pozrieť sa na všetky relevantné dáta v reálnom čase (pozvaní hostia, ohlásenie, v budove a tí, ktorí budovu opustili)

 

K úspešnému spustenie systému pre správu návštevníkov vo vašom objekte budete potrebovať:

počítač / notebook pre recepčný s prístupom k webovému prehliadaču stabilné pripojenie k internetu na recepcii (WiFi) Apple iPad Docker a káblový zámok pre iPad

Ak chcete zaviesť systém pre správu návštev vo vašej nehnuteľnosti, jednoducho kontaktujte Spaceflow zaslaním správy na adresu [email protected] alebo kontaktujte priamo nás. Toto rozšírenie je k dispozícii v rozšírených a prémiových plánoch.

 

Zdroj:// Spaceflow