Pozitívny vplyv na výsledok hospodárenia spoločnosti mali výnosy z prenájmu a ostatné súvisiace výnosy, ktoré dosiahli 20,3 milióna eur. Hodnota majetku bola ku koncu minulého roka 527,8 milióna eur, vlastný kapitál takmer 216,9 milióna eur, čo predstavuje 41 percent. Čisté zadĺženie skupiny v pomere k aktívam dosiahlo 44,2 percenta. Tieto parametre zaisťujú Alto Investments dostatočnú kapitálovú stabilitu a možnosti ďalšieho rozvoja.

Alto Investments je top holdingová spoločnosť s právnou formou jednoduchá spoločnosť na akcie. Materská spoločnosť sa zaoberá priamo alebo prostredníctvom svojich dcérskych spoločností najmä činnosťou, ktorá súvisí s výstavbou, správou a prenájmom nehnuteľností, a to najmä kancelárskych priestorov v administratívnych budovách, správou retailových priestorov a výstavbou rezidenčných bytov a apartmánov. Stopercentným vlastníkom akcií spoločnosti je Jozef Oravkin.

Alto Investments tvoria dve subholdingové spoločnosti. Alto Real Estate je spoločnosť pre investície v oblasti developmentu. Rieši projekty vo fáze výstavby alebo prípravy projektov. Napríklad výstavbu rezidenčných bytov a apartmánov v SKY PARK 4. veža. Pripravovaná SKY PARK Tower vyrastie ako piata rezidenčná budova SKY PARKu, pričom plánovaný začiatok výstavby je už budúci rok. Ďalšie byty vyrastú v projekte Florian v bratislavskom Starom Meste na Školskej ulici. V zóne Mlynské nivy – Chalúpkova, v lokalite medzi areálom SKY PARK a bývalou dočasnou autobusovou stanicou pripravuje Alto Real Estate výstavbu, ktorá bude kombináciou bývania, kancelárií a občianskej vybavenosti. Pri vstupe do Bratislavy, na pomedzí medzi mestskými časťami Rača a Vajnory, pripravuje Alto Real Estate výstavbu komplexu mestských skladov a predajnovýstavných priestorov STORE.TO.

Alto Property je akciovou spoločnosťou s premenlivým základným imaním. Zameriava sa na prevádzku kancelárskych priestorov typu A s celkovou rozlohou viac ako 120 tisíc metrov štvorcových. Alto Property väčšinovo vlastní a prevádzkuje dokončené projekty ako napríklad Digital Park I. a II., SKY PARK Offices, Jurkovičova Tepláreň či CBC 345. Práve v týchto kancelárskych projektoch, s výnimkou Teplárne, kde stále vlastní sto percent, minulý rok Alto spojilo sily s najväčším správcom podielových fondov na Slovensku, spoločnosťou Tatra Asset Management. Väčšinový podiel si v spoločných aktívach ponechala skupina Alto, ktorá je zodpovedná za správu tohto spoločného portfólia. Alto Property sa tiež zaoberá správou a prenájmom obchodných priestorov nachádzajúcich sa pod troma vežami SKY PARK a prenájmom kancelárií v Jukovičovej Teplárni.