Polyfunkčný objekt počíta s plochou 14 370 metrov štvorcových kancelárskych priestorov na 12 podlažiach. Projekt je výsledkom spolupráce developerskej spoločností Immocap a investičnej skupiny WOOD & Company. V synergii so susedným Lakeside Park 01 sa spolupodieľajú na lízingu priestorov pre budúcich nájomcov.

Budúcnosť kancelárií

„Prejavenie dôvery banky je potvrdením, že náš projekt spĺňa parametre inštitucionálnej kvality. Zároveň to vyvracia obavy a pochybnosti o tom, či majú nové kancelárske projekty ešte zmysel v čase pandemickej situácie a s ňou spojených opatrení na ochranu zamestnancov,“ povedal Daniel Mäsiar, finančný riaditeľ spoločnosti Immocap.

Lakeside Park 02

Zdroj: Lakeside Park 02

Lakeside Park 02

Martin Šmigura, investičný riaditeľ WOOD & Company dopĺňa, že z každodennej komunikácie s nájomcami vedia, že počítajú s  návratom do kancelárií. „Stabilné pôsobisko je pre firmy dôležité nielen v záujme uchovania firemnej kultúry, ale aj udržania produktivity práce a tímového ducha.“

Rozšírenie komplexu budov

Nový projekt Lakeside Park 02 priamo nadväzuje na existujúcu budovu Lakeside Park 01 na križovatke Tomášikovej a Vajnorskej ulice. Komplex navzájom prepojených budov bude mať spolu viac ako 40-tisíc m2 prenajímateľnej plochy. Okrem kancelárskych priestorov budú v novej časti sídliť na prízemí aj obchody a gastronomické prevádzky.

Spoločnosti plánujú vybudovať Lakeside Park 02 v duchu moderných trendov z hľadiska architektonických i technologických riešení. Ich snahou bude získať preň aj certifikát udržateľnosti budov na úrovni LEED Gold.

 

Zdroj:// Reality trend