1. Mohli by ste nám predstaviť vaše kancelárie?

 

V rámci našich produktov ponúkame klientom v Bratislave takmer 10 000 m2 flexibilných kancelárskych riešení. Jedná sa o dva produkty – HubHubQubes. HubHub je coworkignový priestor v rámci ktorého ponúkame miesta pre jednotlivcov, ako aj menšie a stredné spoločnosti. Qubes sú kancelárie pre náročnejších klientov stredných a väčších firiem. Oba produkty ponúkajú plne vybavené a servisované kancelárie.

 

2. Aké sú najsilnejšie hodnoty a služby spoločnosti?

Kladieme dôraz na to, aby sme vytvárali inovatívny pracovný priestor, kde ponúkame najmodernejšie technologické riešenia, ktoré spájame s nadčasovým interiérovým dizajnom. Našou najsilnejšou výhodou je, že ponúkame priestor, kam si klient donesie počítač a môže sa plne sústrediť na prácu a o všetko ostatné sa staráme my. Sme tiež radi, že v našich priestoroch vytvárame komunitu zaujímavých ľudí a projektov, kde môžu svoj biznis ďalej rozvíjať. Toto sú hodnoty, ktorými sú HubHub a Qubes jedinečné.

 

3. Čo Vašu spoločnosť a kancelárske priestory odlišuje od konkurencie?

 

Našou najsilnejšou výhodou je, že svoje priestory ponúkame priamo v biznis srdci Bratislavy s priamym prepojením na obchodné centrum a autobusovú stanicu. Zároveň sídlime v prémiových budovách s certifikáciami, ktoré ponúkajú našim klientom ďalšie benefity a nadštandard. Máme priestory v Prahe, Budapešti, Varšave a Londýne, ktoré sú našim klientom tiež k dispozícii a môžu ich využívať.

 

4. Aké zmeny v dopyte, ponuke a zmeny v správaní klienta vnímate v porovnaní pred pandemickej situácie a situácie dnes?

 

Pokiaľ ide o správanie klientov, obdobie pandémie nám prinieslo aj takých, ktorí v minulosti o daný typ kancelárskych riešení nemali záujem. Toto obdobie bolo pre prenájom kancelárií turbulentné, ale najmä tento rok pociťujeme výrazné zvýšenie dopytu klientov po flexibilných kancelárskych priestoroch, či už v HubHube, alebo v Qubes.

 

5. Kto sú Vaši hlavní nájomcovia a aká je obsadenosť Vašich kancelárskych priestorov?

 

V HubHub sú našimi klientami napríklad Shoptet, Fumbi, OPPO a mnoho ďalších. V kanceláriách Qubes máme viacero pobočiek medzinárodných korporácií. V oboch priestoroch aktuálne vieme ponúknuť niekoľko posledných voľných kancelárií.

 

6. Aké sú plány rozvoja spoločnosti v roku 2023, čo sa týka komerčných priestorov?

 

Našim plánom na najbližšie obdobie je zachovať svoj vysoký štandard ponúkaných služieb a pokračovať v utváraní inovatívneho prostredia, ktoré podporuje nápady a kreativitu.

 

Viac info

HubHub

Qubes